Jesteś tutaj:
Strona główna Grupy Grupa nr 5
Zajęcia Drukuj
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 05 stycznia 2012 14:24

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH DLA GRUPY V

nazwa zajęć realizowanych przez Grupę: Pogotowie Bądź native Speakerem - j. angielski (JA), Klub Młodego Informatyka (ECCC), Nowoczesny Artysta (NA)

Termin realizacji kursu:                                                 29.12.2011                           -                                  30.08.2012

L.P.

Data realizacji

Liczba godzin

Planowane godziny realizacji zajęć

Nazwa zajęć

Nazwisko i imię trenera

Temat zajęć

Sala

1

12.03.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Klub Młodego Informatyka”

Madetko
Marek

IT M2 Edycja dokumentów

B 11

1630 – 1800

„Klub Młodego Informatyka”

Madetko
Marek

IT M2 Edycja dokumentów

B 11

2

13.03.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Klub Młodego Informatyka”

Madetko
Marek

IT M2 Edycja dokumentów

B 11

1630 – 1800

„Bądź Native Speakerem”

Dziekan
Anna

Jednostka modułowa (Unit 8)

Jednostka modułowa (Unit 9)

C 18

3

15.03.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M3   Obliczenia arkuszowe

D 19

1630 – 1800

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M3   Obliczenia arkuszowe

D 19

4

20.03.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Klub Młodego Informatyka”

Madetko
Marek

IT M2 Edycja dokumentów

B 11

1630 – 1800

„Bądź Native Speakerem”

Dziekan
Anna

Jednostka modułowa (Unit 9)

C 18

5

22.03.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M3   Obliczenia arkuszowe

D 19

1630 – 1800

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M3   Obliczenia arkuszowe

D 19

6

24.03.2012

4

1045 - 1400

 

obiad

1215 – 1230

1045 – 1215

„Nowoczesny Artysta”

Śledź
Piotr

Budowanie radiosterowanego modelu szybowca – przygotowanie części i montaż kadłuba i usterzenia.

D 5

1230 – 1400

„Nowoczesny Artysta”

Śledź
Piotr

Budowanie radiosterowanego modelu szybowca – przygotowanie części i montaż skrzydła.

D 5

7

26.03.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Nowoczesny Artysta”

Borek Beata

Malowanie w technice pasteli

D 6

1630 – 1800

„Nowoczesny Artysta”

Borek Beata

Malowanie w technice pasteli

D 6

8

27.03.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Bądź Native Speakerem”

Dziekan
Anna

Jednostka modułowa (Unit 9)

Jednostka modułowa (Unit 10)

C 18

1630 – 1800

„Bądź Native Speakerem”

Dziekan
Anna

Jednostka modułowa (Unit 10)

C 18

9

29.03.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M4 Bazy danych

D 19

1630 – 1800

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M4 Bazy danych

D 19

10

02.04.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Nowoczesny Artysta”

Borek Beata

Malowanie na szkle

D 5

1630 – 1800

„Nowoczesny Artysta”

Borek Beata

Malowanie na szkle

 

D 5

11

03.04.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Bądź Native Speakerem”

Dziekan
Anna

Jednostka modułowa (Unit 10)

Jednostka modułowa (Unit 11)

C 18

1630 – 1800

„Bądź Native Speakerem”

Dziekan
Anna

Jednostka modułowa (Unit 11)

C 18

12

11.04.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M4 Bazy danych

D 19

1630 – 1800

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M4 Bazy danych

D 19

13

12.04.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M4 Bazy danych

D 19

1630 – 1800

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M4 Bazy danych

D 19

14

16.04.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Klub Młodego Informatyka”

Madetko
Marek

IT M2 Edycja dokumentów

B 11

1630 – 1800

„Klub Młodego Informatyka”

Madetko
Marek

IT M2 Edycja dokumentów

B 11

15

17.04.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Nowoczesny Artysta”

Śledź
Piotr

Budowa radiosterowanego modelu z zestawu J3 Piper – omówienie systemu sterowania, montażu modelu, oblatywanie modelu.

D 6

1630 – 1800

„Nowoczesny Artysta”

Śledź
Piotr

Budowa radiosterowanego modelu szybowca – omówienie dokumentacji i technologii wykonania modelu, przygotowanie części.

D 6

16

19.04.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Bądź Native Speakerem”

Dziekan
Anna

Jednostka modułowa (Unit 11)

Jednostka modułowa (Unit 12)

C 18

1630 – 1800

„Bądź Native Speakerem”

Dziekan
Anna

 

Jednostka modułowa (Unit 12)

C 18

17

21.04.2012

4

1045 - 1400

 

obiad

1215 – 1230

1045 – 1215

„Nowoczesny Artysta”

Malesza Michał

Ćwiczenia lotów modelami RC z wykorzystaniem komputerowego symulatora pilotażu modeli zdalnie sterowanych

D 6

1230 – 1400

„Nowoczesny Artysta”

Malesza Michał

Ćwiczenia lotów modelami RC z wykorzystaniem komputerowego symulatora pilotażu modeli zdalnie sterowanych

D 6

18

23.04.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Nowoczesny Artysta”

Borek Beata

Malowanie w technice olejnej

D 5

1630 – 1800

„Nowoczesny Artysta”

Borek Beata

Malowanie w technice olejnej

D 5

19

14.05.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M4 Bazy danych

D 19

1630 – 1800

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M4 Bazy danych

D 19

20

15.05.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Bądź Native Speakerem”

Dziekan
Anna

Jednostka modułowa (Unit 12)

Jednostka modułowa (Unit 13)

C 18

1630 – 1800

„Klub Młodego Informatyka”

Madetko
Marek

IT M6 Technologie informacyjno-komunikacyjne

B 11

21

17.05.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M4 Bazy danych

D 19

1630 – 1800

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M4 Bazy danych

D 19

22

21.05.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Klub Młodego Informatyka”

Madetko
Marek

IT M6 Technologie informacyjno-komunikacyjne

B 11

1630 – 1800

„Klub Młodego Informatyka”

Madetko
Marek

IT M6 Technologie informacyjno-komunikacyjne

B 11

23

22.05.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Bądź Native Speakerem”

Dziekan
Anna

 

Jednostka modułowa (Unit 13)

C 18

1630 – 1800

„Bądź Native Speakerem”

Dziekan
Anna

Jednostka modułowa (Unit 13)

Jednostka modułowa (Unit 14)

C 18

24

24.05.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Klub Młodego Informatyka”

Madetko
Marek

IT M6 Technologie informacyjno-komunikacyjne

B 11

1630 – 1800

„Klub Młodego Informatyka”

Madetko
Marek

IT M6 Technologie informacyjno-komunikacyjne

B 11

25

28.05.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Nowoczesny Artysta”

Tłuszcz
Anna

Mój wymarzony dom – praca malarska

D6

 

 

 

 

1630 – 1800

„Nowoczesny Artysta”

Tłuszcz
Anna

Wykonanie odlewów gipsowych – maska wenecka.

Malowanie powierzchni niepłaskich – wykonanie makijażu na masce weneckiej lub na płaskorzeźbie z pejzażem

D6

26

29.05.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M8 Grafika biznesowa

D 19

1630 – 1800

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M8 Grafika biznesowa

D 19

27

30.05.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M8 Grafika biznesowa

D 19

1630 – 1800

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M8 Grafika biznesowa

D 19

28

31.05.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Bądź Native Speakerem”

Dziekan
Anna

Jednostka modułowa (Unit 14)

C 18

1630 – 1800

„Bądź Native Speakerem”

Dziekan
Anna

Jednostka modułowa (Unit 15)

C 18

29

04.06.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Klub Młodego Informatyka”

Madetko
Marek

IT M6 Technologie informacyjno-komunikacyjne

B 11

1630 – 1800

„Klub Młodego Informatyka”

Madetko
Marek

IT M6 Technologie informacyjno-komunikacyjne

B 11

30

05.06.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Bądź Native Speakerem”

Dziekan
Anna

Jednostka modułowa (Unit 15)

C 18

1630 – 1800

„Bądź Native Speakerem”

Dziekan
Anna

Jednostka modułowa (Unit 16)

C 18

31

11.06.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Nowoczesny Artysta”

Śledź
Piotr

Budowa radiosterowanego modelu szybowca – montaż modelu.

D 5

1630 – 1800

„Nowoczesny Artysta”

Śledź
Piotr

Demonstracja dorobku koła modelarskiego i pokazy lotów modeli.

D 5

32

12.06.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Bądź Native Speakerem”

Pieniążek Krystyna

Jednostka modułowa (Unit 16) – Spotkanie z Native Speakerem

C 26

1630 – 1800

„Klub Młodego Informatyka”

Madetko
Marek

IT M6 Technologie informacyjno-komunikacyjne

B 11

33

14.06.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M8 Grafika biznesowa

D 19

1630 – 1800

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M8 Grafika biznesowa

D 19

34

18.06.3012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Nowoczesny Artysta”

Tłuszcz
Anna

Malowanie powierzchni niepłaskich – wykonanie makijażu na masce weneckiej lub na płaskorzeźbie z pejzażem

D 5

1630 – 1800

„Nowoczesny Artysta”

Tłuszcz
Anna

Wykonanie butelki dekoracyjnej – techniką kolażu.

D 5

35

19.06.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Klub Młodego Informatyka”

Madetko
Marek

IT M6 Technologie informacyjno-komunikacyjne

B 11

1630 – 1800

„Klub Młodego Informatyka”

Madetko
Marek

IT M6 Technologie informacyjno-komunikacyjne

B 11

36

21.06.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M8 Grafika biznesowa

D 19

1630 – 1800

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M8 Grafika biznesowa

D 19

37

25.06.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Nowoczesny Artysta”

Śledź
Piotr

Regulacja i oblatywanie modeli radiosterowanych.

D 5

1630 – 1800

„Nowoczesny Artysta”

Śledź
Piotr

Regulacja i oblatywanie modeli radiosterowanych.

D 5

38

26.06.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Nowoczesny Artysta”

Malesza Michał

Budowa modeli radiosterowanych

Oblatywanie

1630 – 1800

„Nowoczesny Artysta”

Malesza Michał

Budowa modeli radiosterowanych

Oblatywanie

39

27.06.2012

4

1445 - 1800

 

obiad

1420 – 1435

przerwa

1615 – 1630

1445 – 1615

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M8 Grafika biznesowa

D 19

1630 – 1800

„Klub Młodego Informatyka”

Nowak
Marcin

IT M8 Grafika biznesowa

D 19

Poprawiony: piątek, 11 maja 2012 09:07
 
Lista uczestników Drukuj
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 03 stycznia 2012 18:12

GRUPA V

Kuza Bartosz

Rydlewska Anna

Suwaj Łukasz

Kulik Tomasz

Mrożek Daniel

Sojka Wioletta

Wojnarski Artur

Skrobacz Aleksandra

Bomba Dominika

Ścibiło Izabela

Poprawiony: środa, 04 stycznia 2012 17:17
 


Specjalistki ds.

projektu

Koordynatorzy projektu

Przydatne

linki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ